ART / Lithographs / Litograph 14424017
nr 1442 4017
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Wolfgang Gäfgen (b. 1936), Germany. Signed, numbered 15/50, unframed, 70x100 cm,
LITOGRAPH, Signerad, numrerad 15/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, German painter born 1936.
Withdrawn
Monday January 17 2022
at 19:19:11